Other blogs

Oto linki do moich innych blogów:

Dante Books - blog z recenzjami książek
Zło chce nas uszczęśliwić - opowiadanie o nastolatce, która staje się demonem w swoje 15 urodziny.
(No) Ideal Love - historia miłosna dwójki nastolatków. Krótko i na temat.
Pogromcy Otchłani  - elitarna grupa łowców demonów
Subiektywno Obiektywna  - nie jest to kolejny blog "o wszystkim i o niczym. Mam zamiar poruszać tam w miarę poważne tematy i inne pierdoły.

Możecie tutaj też podawać linki do swoich blogów :D Chętnie na nie wpadnę!

7 komentarzy:

 1. "Tylko my wiemy ile przeszliśmy, a tylko Bóg wie ile mogliśmy mieć."

  " Ogniste języki pełzły nieubłaganie w moją stronę. Poczułam gorące płomienie. Delikatnie lizały moje kostki. [...] ...a serce pękało mi z żalu. Na niebieskie niebo zaczęły wypływać szare złowrogie chmury.
  To już był koniec."

  Tylko my wiemy
  http://tylko-my-wiemy.blogspot.com/

  Zapraszam serdecznie,
  Eff

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.wattpad.com/story/48680285-honey
  zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dura lex, sed lex.

  W świecie Nocnych Łowców nareszcie zapanował czas pokoju.
  Wszystkie wrogie nacje złożyły swoją broń.
  Clave rozłożyło swą pieczę nad całym światem.

  Clave jednak nie wie, że w szkockim mieście Edynburg
  mieszka nieznana im istota.

  Co zrobi pewien młody Nocny Łowca,
  kiedy spotka ją na swej drodze?
  Zabije ją?

  Na przekór wszystkiemu
  I wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Nowy dom, nowi członkowie rodziny, nowe miasto. Jak w tym wszystkim odnajdzie się siedemnastoletnia Rose? Co się stanie, gdy w ich domu zamieszka młodszy brat partnera jej matki.?Czy spędzanie razem czasu, niewinne rozmowy będą oznaką tylko przyjaźni, czy może jednak czegoś więcej? Jak zareaguje Matt, gdy w życiu dziewczyny pojawi się Ethan? Tego wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie "For fear of the future".

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na http://boski-konflikt.blogspot.com/

  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Pozdrawiam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubisz zarabiać? Sądzę, że tak. Chyba każdy lubi. A co powiesz na zarabianie w domu bez jakiegokolwiek wysiłku? Brzmi jak niemożliwe, prawda? Też w to nie wierzyłam, ale po tym jak otrzymałam pieniądze całkowicie zmieniłam zdanie. Ta strona umożliwi ci to. Wejdź i dowiedz się więcej!
  http://swpanel.pl/rejestracja?ref=186796

  OdpowiedzUsuń